SAUNA

DOSTUPNOST SAUNY

Proč chodit do sauny?

Pro milovníky tepla je sauna jistě velmi lákavým místem. I když venku zuří mráz, prohřejete se zde opravdu důkladně a také prospějete svému zdraví – po fyzické i duševní stránce. Není jisté, kde přesně sauna vznikla, ale její popularita zejména v severských zemích je dnes všeobecně známá. Především Finové patří k velkým milovníkům sauny a sauna je zde zcela běžnou součástí bytu.

Saunování má vliv na klidnější činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, zmírňuje bolesti kloubů a svalů, posiluje imunitní systém. Dochází k uvolnění, ústupu migrény a nervozity. Tělo se zde silně okysličuje, rozšiřují se kožní póry a cévy, nastane tedy lepší dýchání kůže a prokrvení končetin.Saunování má vliv na klidnější činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, zmírňuje bolesti kloubů a svalů, posiluje imunitní systém. Dochází k uvolnění, ústupu migrény a nervozity. Tělo se zde silně okysličuje, rozšiřují se kožní póry a cévy, nastane tedy lepší dýchání kůže a prokrvení končetin.

sauně se doporučuje zůstat 10 minut. Jde však pouze o orientační dobu. Většina saunařů zůstává 12-15 minut. Před saunováním a mezi saunami je doporučen nadprůměrný pitný režim (nealko). Při saunování je nutné zcela omezit fyzické aktivity, tělo jinak nezatěžovat a hlavně se uvolnit.

Otevírací doba:

Pondělí               Pouze na OBJEDNÁNÍ
Úterý                   Pouze na OBJEDNÁNÍ
Středa                 Pouze na OBJEDNÁNÍ
Čtvrtek               Pouze na OBJEDNÁNÍ
Pátek                   Pouze na OBJEDNÁNÍ
Sobota                Pouze na OBJEDNÁNÍ
Neděle                Pouze na OBJEDNÁNÍ
REZERVACE je možná e-mailem nebo telefonicky na recepci den předem!

Cena: 80 Kč (ručník v ceně, pouze záloha 100,-)

Sauna se nachází v budově posilovny.